50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 82: | Line 82: | ||
| English Text Translation || [[Hiroyuki Yamada|Hiro Yamada]] | | English Text Translation || [[Hiroyuki Yamada|Hiro Yamada]] | ||
|- | |- | ||
| Technical Support || [[Hironobu Kakui]]<br/>[[Hirohito Yoshimoto]]<br/>[[Yoshinori Tanimoto]] | | Technical Support || [[Hironobu Kakui]]<br/>[[Hirohito Yoshimoto]]<br/>[[Yoshinori Tanimoto]]<br/>[[Hideaki Shimizu]]<br/>[[Shin Hasegawa]]<br/>[[Yasuki Tawaraishi]]<br/>[[Shingo Okamoto]] | ||
|- | |||
| Motion Editors || [[Hiroshi Momose]]<br/>[[Rui Shimamura]] | |||
|- | |- | ||
| Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] | | Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] |