544
edits
m (Text replacement - "[[Link#Breath of the Wild|" to "[[Link (Breath of the Wild)|") |
|||
Line 133: | Line 133: | ||
| Japanese (日本語) | | Japanese (日本語) | ||
| ダルケル (''Darukeru'') | | ダルケル (''Darukeru'') | ||
| | | Daruk | ||
| [[Kouji Takeda]] (武田 幸史) | | [[Kouji Takeda]] (武田 幸史) | ||
|- | |||
| Russian | |||
| Дарук (Daruk) | |||
| Daruk | |||
| [[Alexander Gruzdev]] | |||
|- | |||
| LA Spanish | |||
| Daruk | |||
| Daruk | |||
| [[Ricardo Tejedo]] | |||
|} | |} | ||
edits