50,051
edits
No edit summary |
|||
Line 57: | Line 57: | ||
| None | | None | ||
| [[Piece of Heart]]<br/>[[Secret Seashell]] | | [[Piece of Heart]]<br/>[[Secret Seashell]] | ||
|- | |||
! scope="col" rowspan="4" style="width:10%;" | Level 2 | |||
| [[File:Chamber-Dungeon-Key-Hunter.png|150px]] | |||
| [[Key Hunter]] | |||
| Complete [[Fill Up Your Hearts]] | |||
| None | |||
| [[Chamber Stone]] | |||
|- | |||
| [[File:Chamber-Dungeon-Bombs-Away.png|150px]] | |||
| [[Bombs Away!]] | |||
| Complete [[Angler's Tunnel]] | |||
| None | |||
| [[Chamber Stone]]<br/>[[+Bombs Effect]] | |||
|} | |} | ||