50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
| User Interface Design || [[Hiromi Baba]] | | User Interface Design || [[Hiromi Baba]] | ||
|- | |- | ||
| VFX || [[Takamitsu Watanabe]]<br/>[[Takehiko | | VFX || [[Takamitsu Watanabe]]<br/>[[Takehiko Kanaoka]]<br/>[[Kazuki Osada]]<br/>[[Ai Terauchi]]<br/>[[Taiji Ashikari]]<br/>[[Shinji Orii]]<br/>[[Hidemi Nakagawa]]<br/>[[Yasuyuki Sato]]<br/>[[Yusuke Amemiya]]<br/>[[Yu Shimotori]]<br/>[[Yuko Takahashi]] | ||
|- | |- | ||
| Cinematics || [[Yoshiteru Tomita]]<br/>[[Shuichi Okada]]<br/>[[Takahiro Yadori]]<br/>[[Yuji Hamada]]<br/>[[Tatsuya Wakae]]<br/>[[Mana Yoshizumi]]<br/>[[Ryo Sagai]]<br/>[[Ayumu Fukase]]<br/>[[Taiki Uchida]]<br/>[[Koji Yamada]]<br/>[[Katsumi Aizawa]] | | Cinematics || [[Yoshiteru Tomita]]<br/>[[Shuichi Okada]]<br/>[[Takahiro Yadori]]<br/>[[Yuji Hamada]]<br/>[[Tatsuya Wakae]]<br/>[[Mana Yoshizumi]]<br/>[[Ryo Sagai]]<br/>[[Ayumu Fukase]]<br/>[[Taiki Uchida]]<br/>[[Koji Yamada]]<br/>[[Katsumi Aizawa]] | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| Visual Quality Control || [[Wataru Maeda]]<br/>[[Yutaka Saito]] | | Visual Quality Control || [[Wataru Maeda]]<br/>[[Yutaka Saito]] | ||
|- | |||
| CG Project Managers || [[Hiroshi Moriguchi]]<br/>[[Masanori Takahashi]] | |||
|} | |} | ||
Motion Capture Actors: | Motion Capture Actors: |