50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| Animation Art || [[Toshiaki Kondo]]<br/>[[Masayuki Fukushima]]<br/>[[Takuji Funatsu]]<br/>[[Yasuhiro Nakayama]]<br/>[[Katsuyuki Shimizu]]<br/>[[Yuki Miyake]]<br/>[[Yasutake Koga]]<br/>[[Hideki Saito]]<br/>[[Tomofumi Miyake]]<br/>[[Takeo Saito]]<br/>[[Takaaki Kurosawa]]<br/>[[Hirokazu Saito]]<br/>[[Shinobu Saburomaru]]<br/>[[Kosuke Wakamatsu]] | | Animation Art || [[Toshiaki Kondo]]<br/>[[Masayuki Fukushima]]<br/>[[Takuji Funatsu]]<br/>[[Yasuhiro Nakayama]]<br/>[[Katsuyuki Shimizu]]<br/>[[Yuki Miyake]]<br/>[[Yasutake Koga]]<br/>[[Hideki Saito]]<br/>[[Tomofumi Miyake]]<br/>[[Takeo Saito]]<br/>[[Takaaki Kurosawa]]<br/>[[Hirokazu Saito]]<br/>[[Shinobu Saburomaru]]<br/>[[Kosuke Wakamatsu]] | ||
|- | |||
| User Interface Design || [[Hiromi Baba]] | |||
|- | |||
| VFX || [[Takamitsu Watanabe]]<br/>[[Takehiko Kananoka]]<br/>[[Kazuki Osada]]<br/>[[Ai Terauchi]]<br/>[[Taiji Ashikari]]<br/>[[Shinji Orii]]<br/>[[Hidemi Nakagawa]]<br/>[[Yasuyuki Sato]]<br/>[[Yusuke Amemiya]]<br/>[[Yu Shimotori]]<br/>[[Yuko Takahashi]] | |||
|- | |||
| Cinematics || [[Yoshiteru Tomita]]<br/>[[Shuichi Okada]]<br/>[[Takahiro Yadori]]<br/>[[Yuji Hamada]]<br/>[[Tatsuya Wakae]]<br/>[[Mana Yoshizumi]]<br/>[[Ryo Sagai]]<br/>[[Ayumu Fukase]]<br/>[[Taiki Uchida]]<br/>[[Koji Yamada]]<br/>[[Katsumi Aizawa]] | |||
|- | |||
| Techinal Art || [[Masaru Ueda]]<br/>[[Kenta Kawano]] | |||
|- | |||
| Visual Quality Control || [[Wataru Maeda]]<br/>[[Yutaka Saito]] | |||
|} | |} | ||
CG Project Managers: | CG Project Managers: |