50,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| UI Programming || [[Momoko Shibutani]]<br/>[[Masaru Nii]]<br/>[[Shinji Okuda]]<br/>[[Nobuhiko Sadamoto]]<br/>[[Etsuko Sakai]] | | UI Programming || [[Momoko Shibutani]]<br/>[[Masaru Nii]]<br/>[[Shinji Okuda]]<br/>[[Nobuhiko Sadamoto]]<br/>[[Etsuko Sakai]] | ||
|- | |||
| Additional Programming || [[Toshio Iwawaki]]<br/>[[Kazuaki Morita]]<br/>[[Makoto Sasaki]]<br/>[[Yuji Sawatani]] | |||
|- | |||
| Programming Support || [[Hirohito Yoshimoto]]<br/>[[Tomohisa Saito]]<br/>[[Takahiro Okuda]]<br/>[[Keita Tsutsui]]<br/>[[Hiroshi Umemiya]]<br/>[[Masatoshi Ogawa]] | |||
|} | |} | ||