50,089
edits
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| NOA Product Testing || [[Masayasu Nakata]]<br/>[[Kyle Hudson]]<br/>[[Eric Bush|Eric M. Bush]]<br/>[[Sean Egan]]<br/>[[Ed Ridgeway|Edward A. Ridgeway]]<br/>[[Mike Rasciner]]<br/>[[Teresa Lillygren]]<br/>[[Nicko Gonzalez De Santiago]]<br/>[[Pablo Reyes]]<br/>[[Josh Newman|Joshua Newman]]<br/>[[Kindra Timmerwilke]]<br/>[[Stephane Arlot|Stéphane Arlot]]<br/>[[Sara Hoad]]<br/>[[Miyuki Matsunaga]] | | NOA Product Testing || [[Masayasu Nakata]]<br/>[[Kyle Hudson]]<br/>[[Eric Bush|Eric M. Bush]]<br/>[[Sean Egan]]<br/>[[Ed Ridgeway|Edward A. Ridgeway]]<br/>[[Mike Rasciner]]<br/>[[Teresa Lillygren]]<br/>[[Nicko Gonzalez De Santiago]]<br/>[[Pablo Reyes]]<br/>[[Josh Newman|Joshua Newman]]<br/>[[Kindra Timmerwilke]]<br/>[[Stephane Arlot|Stéphane Arlot]]<br/>[[Sara Hoad]]<br/>[[Miyuki Matsunaga]] | ||
|- | |||
| NOE Localisation Management || [[Erkan Kasap]]<br/>[[Paul Logue]]<br/>[[Micky Auer]]<br/>[[Matthew Mawer]] | |||
|- | |||
| Localisation Prodicer || [[Barbara Wallace]] | |||
|- | |||
| Translation (English) || [[Kevin Murray]] | |||
|- | |||
| Translation (French) || [[Marie Suffert]]<br/>[[Thomas Berthollet]] | |||
|- | |||
| Translation (German) || [[Martina Deimel]]<br/>[[Philipp Zechner]] | |||
|- | |||
| Translation (Italian) || [[Ambra Gostoli]]<br/>[[Kent Robello]] | |||
|- | |||
| Translation (Spanish) || [[José Manuel Malagón León]]<br/>[[Araceli Mazón Figueroa]] | |||
|} | |} | ||