50,089
edits
Line 153: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
| Translation (Spanish) || [[José Manuel Malagón León]]<br/>[[Araceli Mazón Figueroa]] | | Translation (Spanish) || [[José Manuel Malagón León]]<br/>[[Araceli Mazón Figueroa]] | ||
|- | |||
| Quality Assurance (Coordination) || [[Andrea De Benedetto]] | |||
|- | |||
| Quality Assurance (English) || [[Oliver Bates]]<br/>[[Benedict Barrow]] | |||
|- | |||
| Quality Assurance (French) || [[Marie Pinault]] | |||
|- | |||
| Quality Assurance (German) || [[Zoran Tasevski]] | |||
|- | |||
| Quality Assurance (Italian) || [[Elisa Lopatriello]]<br/>[[Matteo Zuzzi]] | |||
|- | |||
| Quality Assurance (Spanish) || [[Javier Ignacio León López]]<br/>[[Marc Durán Serrano]] | |||
|- | |||
| Special Thanks || [[Rika Yamamoto]]<br/>[[Junko Koizumi]] | |||
|} | |} | ||