50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| Illustration Support || [[Wataru Yamaguchi]]<br/>[[Minoru Maeda]] | | Illustration Support || [[Wataru Yamaguchi]]<br/>[[Minoru Maeda]] | ||
|- | |||
| Manual Editors || [[Yushi Ozeki]]<br/>[[Yasuhiro Sakai]]<br/>[[Jim Wornell]] | |||
|- | |||
| Supervisors || [[Takashi Tezuka]]<br/>[[Toshihiko Nakago]] | |||
|- | |||
| Schedule Management || [[Yoshitaka Nishikawa]] | |||
|- | |||
| Coordinator || [[Mitsuhiro Takano]] | |||
|- | |- | ||
| Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] | | Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] |