50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| Camera Programmer || [[Masatoshi Ogawa]] | | Camera Programmer || [[Masatoshi Ogawa]] | ||
|- | |||
| Cinema Scene Program || [[Makoto Sasaki]]<br/>[[Kunihiro Komatsu]] | |||
|- | |||
| Sound Effects Program || [[Yoji Inagaki]]<br/>[[Takuya Maekawa]] | |||
|- | |||
| Character Design || [[Yoshiki Haruhana]]<br/>[[Satoru Takizawa]]<br/>[[Jin Ikeda]]<br/>[[Satomi Maekawa]] | |||
|- | |- | ||
| Script Writers || Kensuke Tanabe | | Script Writers || Kensuke Tanabe | ||
Line 40: | Line 46: | ||
| Assistant Directors || Yoshinori Tsuchiyama | | Assistant Directors || Yoshinori Tsuchiyama | ||
|- | |- | ||
| Character | | Character Design || [[Yoshiaki Koizumi]] | ||
|- | |- | ||
| Graphic Design || Tomoaki Kuroume<br/>Shigeki Yoshida<br/>Ren Uehara | | Graphic Design || Tomoaki Kuroume<br/>Shigeki Yoshida<br/>Ren Uehara | ||
|- | |- | ||
| Illustrator || Yusuke Nakano<br/>Wataru Yamaguchi<br/>Minoru Maeda | | Illustrator || Yusuke Nakano<br/>Wataru Yamaguchi<br/>Minoru Maeda |