10
edits
mNo edit summary |
(Added Savage Lynel Crusher, and Savage Lynel Spear as the weapons it can carry.) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|[[File:Savage-lynel-sword.png|30px]][[Savage Lynel Sword]] | |[[File:Savage-lynel-sword.png|30px]][[Savage Lynel Sword]] | ||
|[[File:Flameblade.png|30px]][[Flameblade]] | |[[File:Flameblade.png|30px]][[Flameblade]] | ||
|[[File:Savage-lynel-crusher.png|30px]][[Savage Lynel Crusher]] | |||
|[[File:Savage_Lynel_Spear.png|30px]][[Savage Lynel Spear]] | |||
|- | |||
|[[File:Savage-lynel-shield.png|30px]][[Savage Lynel Shield]] | |[[File:Savage-lynel-shield.png|30px]][[Savage Lynel Shield]] | ||
|[[File:Savage_Lynel_Bow.png|30px]][[Savage Lynel Bow]] | |[[File:Savage_Lynel_Bow.png|30px]][[Savage Lynel Bow]] |
edits