544
edits
Line 66: | Line 66: | ||
File:AoC-Riju-5.png | File:AoC-Riju-5.png | ||
</gallery> | </gallery> | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Language | |||
! Name | |||
! Meaning | |||
! Voice Actor | |||
|- | |||
| English | |||
| Riju | |||
| Riju | |||
| [[Elizabeth Maxwell]] | |||
|- | |||
| Japanese (日本語) | |||
| ルージュ (Rūju) | |||
| Rouge | |||
| [[Arisa Sakuraba]] (櫻庭 有紗) | |||
|- | |||
| French | |||
| Riju | |||
| Riju | |||
| [[Charlyne Pestel]] | |||
|- | |||
| LA Spanish | |||
| Riju | |||
| Riju | |||
| [[Monserrat Mendoza González]] | |||
|- | |||
| EU Spanish | |||
| Riju | |||
| Riju | |||
| [[Joël Mulachs]] | |||
|- | |||
| Russian | |||
| Риджу (Ridju) | |||
| Riju | |||
| [[Anastasiya Shestovskaya]] | |||
|} | |||
==Trivia== | ==Trivia== |
edits