544
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 139: | Line 139: | ||
| Japanese (日本語) | | Japanese (日本語) | ||
| リーバル (''Rībaru'') | | リーバル (''Rībaru'') | ||
| | | Revali | ||
| [[Noboru Yamaguchi]] (山口 登) | | [[Noboru Yamaguchi]] (山口 登) | ||
|- | |||
| Russian | |||
| Ревали | |||
| Revali | |||
| [[Nikolay Bystrov]] | |||
|- | |||
| LA Spanish | |||
| Revali | |||
| Revali | |||
| [[Enzo Fortuny]] | |||
|} | |} | ||
edits