50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| Library Engineering || [[Taihei Obara]]<br/>[[Junichi Koyama]]<br/>[[Masanao Kimura]] | | Library Engineering || [[Taihei Obara]]<br/>[[Junichi Koyama]]<br/>[[Masanao Kimura]] | ||
|- | |||
| Localization || [[Peter Garza]]<br/>[[Brianna Forster]] | |||
|- | |||
| Studio Manager || [[Yoshinori Uead]] | |||
|- | |||
| Character Design || [[Yukiko Maruyama]]<br/>[[Jirohisa Kaneko]]<br/>[[Sumiko Hatakeyama]]<br/>[[Kaoru Kikugawa]]<br/>[[Tsutomu Terada]]<br/>[[Akihisa Kuramochi]]<br/>[[Asami Yamamoto]] | |||
|} | |} | ||
Character Art: | Character Art: |