50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| VFX Lead || [[Naoki Yamamoto]] | | VFX Lead || [[Naoki Yamamoto]] | ||
|- | |||
| Technical Art Lead || [[Naoya Okamoto]] | |||
|- | |||
| Engineering || [[Hiroya Usuda]]<br/>[[Shuhei Sato]]<br/>[[Tetsuya Nagayama]]<br/>[[Shota Saito]]<br/>[[Takafumi Imanga]]<br/>[[Takeshi Sawatari]]<br/>[[Takeshi Kawaguchi]]<br/>[[Takeshi Mizobe]]<br/>[[Kenichi Uchiyama]]<br/>[[Kenji Takamatsu]]<br/>[[Yuta Tamazaki]] | |||
|- | |||
| Game Design || [[Hiroyuki Nishi]]<br/>[[Motoi Tanahashi]]<br/>[[Ryusuke Kanda]]<br/>[[Ryuta Kitaura]]<br/>[[Kazuya Kobayashi]]<br/>[[Tetsuma Kataoka]]<br/>[[Katsuyuki Shiga]]<br/>[[Makoto Ishizuka]]<br/>[[Kanzunori Maejima]]<br/>[[Kazuteru Shibasaki]]<br/>[[Yusuru Kato]]<br/>[[Yusuke Abe]]<br/>[[Hayato Shibuya]]<br/>[[Akane Kon]] | |||
|} | |} | ||
Scenario Writers: | Scenario Writers: |