50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| 2015 || ''[[The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D|Majora's Mask 3D]]'' || Producer | | 2015 || ''[[The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D|Majora's Mask 3D]]'' || Producer | ||
|- | |||
| 2016 || ''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess HD|Twilight Princess HD]]'' || Director | |||
|} | |} | ||