50,089
edits
No edit summary |
|||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
| Producer || [[Koichi Ishii]] | | Producer || [[Koichi Ishii]] | ||
|- | |||
| Graphic Refining Director || [[Yoshiki Haruhana]] | |||
|- | |||
| Supervisors || [[Yoshiaki Koizumi]]<br/>[[Takao Shimizu]] | |||
|- | |||
| Sound Supervisors || [[Kōji Kondō|Koji Kondo]]<br/>[[Yoji Inagaki]] | |||
|- | |||
| Music || [[Mahito Yokota]]<br/>[[Naoto Kubo]] | |||
|- | |||
| Illustration || [[Yusuke Nakano]]<br/>[[Naoko Ayabe]]<br/>[[Mizuki Takaishi]] | |||
|- | |||
| Artwork || [[Ryosuke Hirayama]] | |||
|- | |||
| Manual Editing || [[Yurie Sato]]<br/>[[Toki Kando]] | |||
|- | |||
| Coordination || [[Tomohiro Yamamura]]<br/>[[Tomomi Sano]] | |||
|} | |} | ||