50,089
edits
Line 132: | Line 132: | ||
| Project Managers || [[Takaaki Tonooka]]<br/>[[Hideaki Matsuoka]]<br/>[[Takami Kuramochi]] | | Project Managers || [[Takaaki Tonooka]]<br/>[[Hideaki Matsuoka]]<br/>[[Takami Kuramochi]] | ||
|- | |- | ||
| Business Section || [[Hiromi Kaneko]]<br/>[[Kanako Kurata]]<br/>[[Azumi Nozaki]]<br/>[[Kazuhiko Nakane]]<br/>[[Kazuki Kashiwakura]]<br/>[[Ayako Shinkai]]<br/>[[Saika Okanishi]] | | Business Section || [[Hiromi Kaneko]]<br/>[[Kanako Kurata]]<br/>[[Azumi Nozaki]]<br/>[[Kazuhiko Nakane]]<br/>[[Kazuki Kashiwakura]]<br/>[[Ayako Shinkai]]<br/>[[Saika Okanishi] | ||
|- | |||
| NOA Localization Management || [[Leslie Swan]]<br/>[[Nathan Bihldorff]]<br/>[[Reiko Ninomiya]]<br/>[[Tim O'Leary]] | |||
|- | |||
| NOA Localization || [[Gema Almoguera]]<br/>[[Hélène Bisson-Pelland]]<br/>[[Robert Heiret]]<br/>[[Kristin Kirby]]<br/>[[Edward Lee Murray]]<br/>[[Tom Slattery]]<br/>[[Kevin Sullivan]]<br/>[[Alex Zarza]] | |||
|} | |} | ||