50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|2006 | |2006 | ||
|''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess|Twilight Princess]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess|Twilight Princess]]'' | ||
|Music | |||
|- | |||
|2007 | |||
|''[[The Legend of Zelda: Phantom Hourglass|Phantom Hourglass]]'' | |||
|Music | |Music | ||
|} | |} | ||
{{Cat|Game Staff}} | {{Cat|Game Staff}} |