50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' | |''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' | ||
|General Producer | |General Producer | ||
|- | |||
|2004 | |||
|''[[The Legend of Zelda: Four Swords Adventures|Four Swords Adventures]]'' | |||
|Producer | |||
|} | |} | ||