50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| Script Supervisor || [[Akihito Toda]] | | Script Supervisor || [[Akihito Toda]] | ||
|- | |||
| Technical Director || [[Takuhiro Dohta]] | |||
|- | |||
| System Architect || [[Yuichiro Okamura]] | |||
|- | |||
| Programming Lead || [[Kenji Matsutani]]<br>[[Hiroshi Umemiya]] | |||
|- | |||
| Player Programming || [[Junya Okamoto]] | |||
|- | |||
| Camera Programming || [[Minoru Hamaura]] | |||
|- | |||
| Enemy Programming || [[Yosuke Sakooka]]<br/>[[Takuma Deguchi]]<br/>[[Chihiro Okada]]<br/>[[Mahito Idehara]]<br/>[[Kazuki Misu]]<br/>[[Hiroki Omosako]] | |||
|- | |||
| Object Programming || [[Hiroyuki Kira]] | |||
|- | |||
| Wildlife Programming || [[Shogo Kihara]]<br/>[[Corey Bunnell]] | |||
|- | |||
| NPC Programming || [[Hiroto Kurano]]<br/>[[Nobuhiro Matsumura]] | |||
|- | |||
| Event Programming || [[Nobuhiro Sumiyoshi]]<br/>[[Tadashi Sakamoto]]<br/>[[Hiroki Taguchi]] | |||
|} | |} | ||