50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 461: | Line 461: | ||
|1:53 | |1:53 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Market-Remix-3.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Market-Remix-3.mid Download] | ||
|- | |||
|Master Sword 1 | |||
|0:14 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Master-Sword-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Master Sword 2 | |||
|0:12 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Master-Sword-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Meet Zelda Again | |||
|1:25 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Meet-Zelda-Again.mid Download] | |||
|- | |||
|Mini Boss Battle | |||
|1:18 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Mini-Boss-Battle.mid Download] | |||
|- | |||
|Mini Game 1 | |||
|0:52 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Mini-Game-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Mini Game 2 | |||
|0:51 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Mini-Game-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Mini Game 3 | |||
|0:31 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Mini-Game-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest 1 | |||
|0:14 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest 2 | |||
|0:17 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest 3 | |||
|0:15 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest 4 | |||
|0:15 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-4.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest Remix 1 | |||
|0:47 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-Remix-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Minuet of Forest Remix 2 | |||
|0:42 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Minuet-of-Forest-Remix-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Nocturne of Shadow | |||
|0:18 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Nocturne-of-Shadow.mid Download] | |||
|- | |||
|Nocturne of Shadow Remix | |||
|1:57 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Nocturne-of-Shadow-Remix.mid Download] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | |