50,009
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 146: | Line 146: | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Town-2.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Town-2.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Whistle 1 | ||
| | |0:03 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Whistle-1.mid Download] | ||
|- | |||
|Whistle 2 | |||
|0:03 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Whistle-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Whistle 3 | |||
|0:04 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Whistle-3.mid Download] | |||
|} | |} |