8
edits
m (→Sweets) |
m (→Elixirs) |
||
Line 547: | Line 547: | ||
|style="text-align:right;"|80 rupees||increases maximum stamina | |style="text-align:right;"|80 rupees||increases maximum stamina | ||
|style="text-align:right;"|+1/5 stamina wheel<br />5 hearts||Chickaloo Tree Nut||Tireless Frog||Moblin Fang||N/A||N/A | |style="text-align:right;"|+1/5 stamina wheel<br />5 hearts||Chickaloo Tree Nut||Tireless Frog||Moblin Fang||N/A||N/A | ||
|- | |||
|Enduring Elixir | |||
|style="text-align:right;"|? rupees||increases maximum stamina | |||
|style="text-align:right;"|+3/5 stamina wheel<br />12 hearts||Octo Balloon||Octo Balloon||Tireless Frog||Tireless Frog||Tireless Frog | |||
|- | |||
|Enduring Elixir | |||
|style="text-align:right;"|310 rupees||increases maximum stamina | |||
|style="text-align:right;"|+5/5 stamina wheel<br />? hearts||Octo Balloon||Octo Balloon||Octo Balloon||Tireless Frog||Tireless Frog | |||
|- | |- | ||
|Fireproof Elixir | |Fireproof Elixir |
edits