8
edits
m (→Elixirs) |
|||
Line 532: | Line 532: | ||
|Chilly Elixir | |Chilly Elixir | ||
|style="text-align:right;"|130 rupees||mid-level cooling effect | |style="text-align:right;"|130 rupees||mid-level cooling effect | ||
|style="text-align:right;"|13:50||Cold Darner||Cold Darner||Cold Darner||Bokoblin Guts | |style="text-align:right;"|13:50||Cold Darner||Cold Darner||Cold Darner||Bokoblin Guts||Bokoblin Guts | ||
|- | |- | ||
|Enduring Elixir | |Enduring Elixir | ||
Line 553: | Line 553: | ||
|style="text-align:right;"|40 rupees||mid-level haste | |style="text-align:right;"|40 rupees||mid-level haste | ||
|style="text-align:right;"|4:10||Hightail Lizard||Bokoblin Guts||N/A||N/A||N/A | |style="text-align:right;"|4:10||Hightail Lizard||Bokoblin Guts||N/A||N/A||N/A | ||
|- | |||
|Hearty Elixer | |||
|style="text-align:right;"|120 rupees||increases maximum hearts | |||
|style="text-align:right;"|full hearts + 4||Hearty Lizard||Bokoblin Guts<ref name="bokoGuts" />||Bokoblin Guts<ref name="bokoGuts" />||Bokoblin Guts<ref name="bokoGuts" />||Bokoblin Guts<ref name="bokoGuts" /> | |||
|- | |- | ||
|Sneaky Elixir | |Sneaky Elixir |
edits