autopatrol
4,537
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
| 2 || 2b | | 2 || 2b | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Energizing || | | rowspan=3 | Energizing || 1 || 3a | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || 3b | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || 3c | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | Enduring || | | rowspan=3 | Enduring || 1 || 3a | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || 3b | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan=5 | Hearty || 1 || 3a | ||
|- | |- | ||
| | | 2 || 3b | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || 3c | ||
|- | |||
| 4 || 3c | |||
|- | |||
| 5 || 3c | |||
|- | |- | ||
|} | |} |