8
edits
m (→Savory Meals) |
m (→Elixirs) |
||
Line 529: | Line 529: | ||
|style="text-align:right;"|60 rupees||low-level cooling effect | |style="text-align:right;"|60 rupees||low-level cooling effect | ||
|style="text-align:right;"|4:50||Cold Darner||Chuchu Jelly||Hinox Toenail||N/A||N/A | |style="text-align:right;"|4:50||Cold Darner||Chuchu Jelly||Hinox Toenail||N/A||N/A | ||
|- | |||
|Chilly Elixir | |||
|style="text-align:right;"|130 rupees||mid-level cooling effect | |||
|style="text-align:right;"|13:50||Cold Darner||Cold Darner||Cold Darner||Bokoblin Guts||Bokoblin Guts | |||
|- | |- | ||
|Enduring Elixir | |Enduring Elixir |
edits