50,089
edits
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| Map Design || [[Yuichiro Takao]]<br/>[[Satoshi Terada]]<br/>[[Yoshimitsu Sato]]<br/>[[Riho Suzuki]]<br/>[[Tomoka Tsuboi]] | | Map Design || [[Yuichiro Takao]]<br/>[[Satoshi Terada]]<br/>[[Yoshimitsu Sato]]<br/>[[Riho Suzuki]]<br/>[[Tomoka Tsuboi]] | ||
|- | |||
| Menu Design || [[Masayo Asano]] | |||
|- | |||
| Planning || [[Jyunichi Shinomiya]]<br/>[[Tatsumaro Tezuka]]<br/>[[Kyoji Koizumi]]<br/>[[Yasunori Marubayashi]]<br/>[[Kazuyuki Miyamoto]] | |||
|- | |||
| Project Management || [[Hideaki Matsuoka]]<br/>[[Takami Kuramochi]]<br/>[[Ayako Shinkai]] | |||
|- | |||
| Business Section || [[Kazuhiro Tsurumi]]<br/>[[Hiromi Kaneko]]<br/>[[Azumi Nozaki]]<br/>[[Kanako Kurata]]<br/>[[Kazuki Kashiwakura]]<br/>[[Kazuhiko Nakane]] | |||
|- | |||
| Producer || [[Koichi Ishii]] | |||
|} | |} | ||