50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| Progress Management || [[Kimiyoshi Fukui]]<br/>[[Keizo Kato]] | | Progress Management || [[Kimiyoshi Fukui]]<br/>[[Keizo Kato]] | ||
|- | |||
| Special Thanks to || [[Mitsuhiro Hikino]]<br/>[[Yoshitaka Takeshita]]<br/>[[Gentaro Takagi]]<br/>[[Atsushi Sakaguchi]]<br/>[[Hajime Kitagawa]]<br/>[[Nintendo E.A.D.]]<br/>[[Super Mario Club]]<br/>[[Nintendo of America|Nintendo of America Inc. Debugging Staff]]<br/>Japan Action Club Arts Vision | |||
|- | |- | ||
| Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] | | Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] |