50,089
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' | |''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' | ||
|Producer | |Producer | ||
|- | |||
|2004 | |||
|''[[The Legend of Zelda: Four Swords Adventures|Four Swords Adventures]]'' | |||
|Supervisor | |||
|- | |- | ||
|2006 | |2006 |