50,009
edits
Line 96: | Line 96: | ||
| [[Chamber Stone]] | | [[Chamber Stone]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Chamber-Dungeon- | | [[File:Chamber-Dungeon-Sheated-Sword.png|150px]] | ||
| [[Sheathed Sword]] | | [[Sheathed Sword]] | ||
| Complete [[Heart Shortage]] | | Complete [[Eagle's Tower]]<br/>Complete [[Heart Shortage]] | ||
| No Sword | | No Sword | ||
| [[Chamber Stone]] | | [[Chamber Stone]] | ||
|- | |||
| [[File:Chamber-Dungeon-Ticking-Clock.png|150px]] | |||
| [[Ticking Clock]] | |||
| Complete [[Turtle Rock (Link's Awakening)|Turtle Rock]]<br/>Complete [[Sheathed Sword]] | |||
| 5-Minute Time Limit | |||
| [[Heart Container]]<br/>[[+Wallmasters Effect]] | |||
|} | |} | ||