50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| MOCAP System Directors || [[Shinya Takahashi]]<br/>[[Tsuyoshi Watanabe]] | | MOCAP System Directors || [[Shinya Takahashi]]<br/>[[Tsuyoshi Watanabe]] | ||
|- | |- | ||
| Characters Voices || [[Fujiko Takimoto]]<br/>[[Nobuyuki Hiyama]]<br/>[[Jun Mizusawa]] | | Characters Voices || [[Fujiko Takimoto]]<br/>[[Nobuyuki Hiyama]]<br/>[[Jun Mizusawa]]<br/>[[Takashi Nagasako]]<br/>[[Yayoi Jinguji]]<br/>[[Kaori Mizuhashi]] | ||
|- | |||
| Motion Capture Actor || [[Yoshinori Tsujimoto]] (JAC) | |||
|- | |||
| Action Coordinator || [[Yuta Morokaji]] (JAC) | |||
|- | |||
| Character Illustration || [[Yusuke Nakano]] | |||
|- | |||
| Illustration Support || [[Wataru Yamaguchi]]<br/>[[Minoru Maeda]] | |||
|- | |- | ||
| Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] | | Executive Producer || [[Hiroshi Yamauchi]] |