50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| Boss Enemy Programmer || [[Kazuaki Morita]] | | Boss Enemy Programmer || [[Kazuaki Morita]] | ||
|- | |- | ||
| Enemy | | Enemy Programmer || [[Masumi Tarukado]]<br/>[[Hiroshi Umemiya]]<br/>[[Masaro Sakakibara]] | ||
|- | |||
| Programmers || [[Shigeki Yoshida]]<br/>[[Takamitsu Kuzuhara]]<br/>[[Satoru Takahata]]<br/>[[Nobuo Okajima]]<br/>[[Nobuhiro Sumiyoshi]]<br/>[[Atsushi Nishiwaki]] | |||
|- | |||
| Technical Programmer || [[Kenji Matsutani]] | |||
|- | |||
| Tool Programmer || [[Yuichi Yamamoto]] | |||
|- | |||
| Camera Programmer || [[Masatoshi Ogawa]] | |||
|- | |- | ||
| Script Writers || Kensuke Tanabe | | Script Writers || Kensuke Tanabe | ||
Line 34: | Line 42: | ||
| Character Designers || Yoshiaki Koizumi<br/>Yoshiki Haruhana<br/>Satoru Takizawa<br/>Jin Ikeda<br/>Satomi Maekawa | | Character Designers || Yoshiaki Koizumi<br/>Yoshiki Haruhana<br/>Satoru Takizawa<br/>Jin Ikeda<br/>Satomi Maekawa | ||
|- | |- | ||
| Programmers || | | Programmers || Makoto Sasaki<br/>Kunihiro Komatsu | ||
|- | |- | ||
| Graphic Design || Tomoaki Kuroume<br/>Shigeki Yoshida<br/>Ren Uehara | | Graphic Design || Tomoaki Kuroume<br/>Shigeki Yoshida<br/>Ren Uehara |