50,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| System Programming || [[Kenzō Hayakawa|Kenzo Hayakawa]]<br/>[[Masashi Masuoka]]<br/>[[Yuki Tanaka]]<br/>[[Chihiro Okada]] | | System Programming || [[Kenzō Hayakawa|Kenzo Hayakawa]]<br/>[[Masashi Masuoka]]<br/>[[Yuki Tanaka]]<br/>[[Chihiro Okada]] | ||
|- | |||
| Graphic Programming || [[Koji Sakai]]<br/>[[Ryu Shinomiya]]<br/>[[Kazuhiro Nakari]]<br/>[[Shogo Kihara]]<br/>[[Shuhei Maekawa]]<br/>[[Nao Ueda]] | |||
|- | |||
| UI Programming || [[Momoko Shibutani]]<br/>[[Masaru Nii]]<br/>[[Shinji Okuda]]<br/>[[Nobuhiko Sadamoto]]<br/>[[Etsuko Sakai]] | |||
|} | |} | ||