7,073
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|{{User:Emma/Sig}} | |{{User:Emma/Sig}} | ||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User: | |align="right"|[[User:Heroine_of_Time|Heroine of Time]] | ||
|align="left"|[[User talk: | |align="left"|[[User talk:Heroine of Time]] | ||
| | |Active | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User:Josh|Josh]] | |align="right"|[[User:Josh|Josh]] | ||
Line 56: | Line 56: | ||
|Retired | |Retired | ||
|{{User:David/Sig}} | |{{User:David/Sig}} | ||
|- | |||
|align="right"|[[User:Fused shadows|fused_shadows]] | |||
|align="left"|[[User talk:Fused shadows]] | |||
|Retired | |||
|{{User:Fused shadows/Sig}} | |||
|} | |} |