50,089
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 63: | Line 63: | ||
|''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' | ||
|Supervisor | |Supervisor | ||
|- | |||
|2011 | |||
|''[[The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D|Ocarina of Time 3D]]'' | |||
|Senior Producer | |||
|- | |- | ||
|2011 | |2011 |