50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| 2011 || ''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' || Music | | 2011 || ''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' || Music | ||
|- | |||
| 2015 || ''[[The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D|Majora's Mask 3D]]'' || Music | |||
|} | |} | ||