544
edits
Line 57: | Line 57: | ||
File:AoC-Teba-5.png | File:AoC-Teba-5.png | ||
</gallery> | </gallery> | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Language | |||
! Name | |||
! Meaning | |||
! Voice Actor | |||
|- | |||
| English | |||
| Teba | |||
| Teba | |||
| [[Sean Chiplock]] | |||
|- | |||
| Japanese (日本語) | |||
| テバ (''Teva'') | |||
| Teba | |||
| [[Takuya Masumoto]] (増元 拓也) | |||
|- | |||
| Russian | |||
| Теба (''Teba'') | |||
| Teba | |||
| [[Stanislav Tikunov]] | |||
|- | |||
| LA Spanish | |||
| Teba | |||
| Teba | |||
| [[Edson Matus]] | |||
|- | |||
| German | |||
| Teba | |||
| Teba | |||
| [[Rene Dawn-Claude]] | |||
|- | |||
| French | |||
| Teba | |||
| Teba | |||
| [[Benoit DuPac]] | |||
|- | |||
| Italian | |||
| Teba | |||
| Teba | |||
| [[Massimo Di Benedetto]] | |||
|} | |||
==Trivia== | ==Trivia== |
edits