544
edits
Line 139: | Line 139: | ||
| | | | ||
| [[Mayu Isshiki]] (一色 まゆ) | | [[Mayu Isshiki]] (一色 まゆ) | ||
|- | |||
| French | |||
| Mipha | |||
| Mipha | |||
| [[Caroline Mozzone]] | |||
|- | |||
| Italian | |||
| Mipha | |||
| Mipha | |||
| [[Sabrina Bonfitto]] | |||
|- | |||
| German | |||
| Mipha | |||
| Mipha | |||
| [[Nora Jokhosha]] | |||
|- | |||
| Russian | |||
| Мифа (Mifa) | |||
| Mipha | |||
| [[Polina Tarasova]] | |||
|- | |||
| LA Spanish | |||
| Mipha | |||
| Mipha | |||
| [[Alondra Hidalgo]] | |||
|} | |} | ||
edits