50,089
edits
m (jp name) |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|2009 | |2009 | ||
|''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' | ||
|Supervisor | |||
|- | |||
|2011 | |||
|''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | |||
|Supervisor | |Supervisor | ||
|} | |} | ||
{{Cat|Game Staff}} | {{Cat|Game Staff}} |