50,089
edits
(Info) |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | ||
|Programming Lead | |Programming Lead | ||
|- | |||
|2013 | |||
|''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker HD|The Wind Waker HD]]'' | |||
|Programming Support | |||
|- | |- | ||
|2015 | |2015 |