50,976
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|2:40 | |2:40 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-Remix-4.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-Remix-4.mid Download] | ||
|- | |||
|Princes Zelda Awakes | |||
|0:36 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Princess-Zelda-Awakes.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Screen 1 | |||
|1:10 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Title-Screen-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Screen 2 | |||
|2:02 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Title-Screen-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Screen 3 | |||
|2:22 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Title-Screen-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Town Theme 1 | |||
|1:07 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Town-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Town Theme 2 | |||
|4:15 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Town-2.mid Download] | |||
|- | |- | ||
| | | |