50,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| Sound Effects / Sound Programming || [[Masato Mizuta]] | | Sound Effects / Sound Programming || [[Masato Mizuta]] | ||
|- | |||
| Voice || [[Fujiko Takimoto]]<br/>[[Sachi Matsumoto]]<br/>[[Yuuki Kodaira]]<br/>[[Mitsuki Saiga]]<br/>[[Seiko Tamura]]<br/>[[Aya Saito]]<br/>[[Haruo Satou]]<br/>[[Takahiro Fujiwara]] | |||
|- | |||
| NOA Localization Management || [[Nathan Bihldorff]]<br/>[[Reiko Ninomiya]]<br/>[[Tim O'Leary]] | |||
|} | |} | ||