50,976
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| Graphics Programming || [[Shun Moriya]] | | Graphics Programming || [[Shun Moriya]] | ||
|- | |||
| System Programming || [[Yoshihiko Sakuraba]]<br/>[[Naoki Yamaoka]] | |||
|- | |||
| Enemy Programming || [[Shingo Watanabe]]<br/>[[Michihiro Sakaida]]<br/>[[Yuichi Kurata]]<br/>[[Shota Shimada]]<br/>[[Tomonori Hiraishi]]<br/>[[Tohru Yoshio]]<br/>[[Wataru Mikami]] | |||
|- | |||
| UI Programming || [[Kei Yokohama]]<br/>[[Naoki Nishikawa]]<br/>[[Atsushi Ebisawa]] | |||
|} | |} | ||