50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| HD Refining || [[Hajime Suzuki]]<br/>[[Shoutarou Sakamoto]]<br/>[[Takeshi Sakamoto]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Masaya Tamano]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Chisato Fujita]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Mai Takai]]<br/>[[Hirofumi Nakazawa]]<br/>[[Wataru Masuda]] | | HD Refining || [[Hajime Suzuki]]<br/>[[Shoutarou Sakamoto]]<br/>[[Takeshi Sakamoto]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Masaya Tamano]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Chisato Fujita]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Mai Takai]]<br/>[[Hirofumi Nakazawa]]<br/>[[Wataru Masuda]] | ||
|- | |||
| UI Design || [[Emi Tomita]]<br/>[[Daigo Shimizu]] | |||
|- | |||
| Design Support || [[Ryuji Kobayashi]]<br/>[[Yoshiyuki Oyama]]<br/>[[Makoto Yonezu]]<br/>[[Yasuyo Iwawaki]]<br/>[[Takashi Fukahori]]<br/>[[Yuka Sawano]] | |||
|- | |||
| Design Management || [[Yoshiki Haruhana]] | |||
|} | |} | ||