17,230
edits
mNo edit summary |
(add Charitwo) |
||
(5 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
Line 10: | Line 10: | ||
!'''Personal Sig''' | !'''Personal Sig''' | ||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User:Sanityormadness|Sanityormadness]] | |||
|align="left"|[[User talk:Sanityormadness]] | |||
|Active | |||
| | |||
|- | |||
|align="right"|[[User:Charitwo|Charitwo]] | |||
|align="left"|[[User talk:Charitwo]] | |||
|Active | |||
| | |||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User:Emma|Emma]] | |align="right"|[[User:Emma|Emma]] | ||
Line 16: | Line 25: | ||
|{{User:Emma/Sig}} | |{{User:Emma/Sig}} | ||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User: | |align="right"|[[User:Heroine_of_Time|Heroine of Time]] | ||
|align="left"|[[User talk: | |align="left"|[[User talk:Heroine of Time]] | ||
| | |Active | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align="right"|[[User:Josh|Josh]] | |align="right"|[[User:Josh|Josh]] | ||
Line 56: | Line 65: | ||
|Retired | |Retired | ||
|{{User:David/Sig}} | |{{User:David/Sig}} | ||
|- | |||
|align="right"|[[User:Fused shadows|fused_shadows]] | |||
|align="left"|[[User talk:Fused shadows]] | |||
|Retired | |||
|{{User:Fused shadows/Sig}} | |||
|} | |} |