50,122
edits
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
| Menu Design || [[Masayo Asano]] | | Menu Design || [[Masayo Asano]] | ||
|- | |||
| Planning || [[Hidetomo Saito]]<br/>[[Kyouji Koizumi]]<br/>[[Katsumi Kuga]]<br/>[[Junichi Shinomiya]]<br/>[[Kazuyuki Miyamoto]]<br/>[[Tatsumaro Tezuka]]<br/>[[Yasunori Marubayashi]]<br/>[[Takeo Ooin]] | |||
|- | |||
| Project Managers || [[Takaaki Tonooka]]<br/>[[Hideaki Matsuoka]]<br/>[[Takami Kuramochi]] | |||
|- | |||
| Business Section || [[Hiromi Kaneko]]<br/>[[Kanako Kurata]]<br/>[[Azumi Nozaki]]<br/>[[Kazuhiko Nakane]]<br/>[[Kazuki Kashiwakura]]<br/>[[Ayako Shinkai]]<br/>[[Saika Okanishi]] | |||
|} | |} | ||