17,230
edits
m (→Adventure Mode) |
|||
Line 606: | Line 606: | ||
| A14 | | A14 | ||
| [[Fi]]<br>Any | | [[Fi]]<br>Any | ||
| Complete the first mission and defeat 1,200 enemies without taking four or more hearts of damage. | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| H8 | |||
| Any | |||
| Complete the first mission and defeat 1,000 enemies. | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| H8 | |||
| Any | |||
| Complete the first mission and defeat 1,200 enemies without taking four or more hearts of damage. | | Complete the first mission and defeat 1,200 enemies without taking four or more hearts of damage. | ||
| | | | ||
|} | |} |