50,089
edits
No edit summary |
|||
Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| NOA Localization || [[Gema Almoguera]]<br/>[[Audrey Drake]]<br/>[[Noriko Kaji]]<br/>[[Anne-Marie Laperriere|Anne-Marie Laperrière]]<br/>[[Erika Webright]]<br/>[[Bill Trinen]]<br/>[[Jason Leung]] | | NOA Localization || [[Gema Almoguera]]<br/>[[Audrey Drake]]<br/>[[Noriko Kaji]]<br/>[[Anne-Marie Laperriere|Anne-Marie Laperrière]]<br/>[[Erika Webright]]<br/>[[Bill Trinen]]<br/>[[Jason Leung]] | ||
|- | |||
| Coordination || [[Daniel Campbell]]<br/>[[Amaury Bagnariol]] | |||
|- | |||
| Translation || [[Araceli Mazón Figueroa]]<br/>[[Alexander Gordon]]<br/>[[Greg T. Sadownik]]<br/>[[Elly Hart]]<br/>[[David Caussèque]]<br/>[[Natacha Faubert]]<br/>[[Sabrina Jouillat]]<br/>[[Arne Glinka]]<br/>[[Sinan Kement]]<br/>[[Sven Pötzl]]<br/>[[Giaime Carbonara]]<br/>[[Bruno Gramigna]]<br/>[[Imma Olivazzi]]<br/>[[Alicia Vega Lamela]]<br/>[[Raúl Guerrero Plaza]]<br/>[[Álvaro García Barbón]] | |||
|- | |||
| Coordination || [[Micky Auer]]<br/>[[Jan Peitzmeier]]<br/>[[Jean-Baptiste Fleury]]<br/>[[Nicolas Gourio]]<br/>[[Antonio Greppi]]<br/>[[Natalia Infante]] | |||
|} | |} | ||