17,230
edits
(→Game Stats: update games list) |
(→Game Stats: forgot to add TPHD. don't remember if I 100%'d it. I know I got 20 hearts on Wolf Link.) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| - || TRR || DS (JP ver) || 100% | | - || TRR || DS (JP ver) || 100% | ||
|- | |- | ||
| 5 || TP | | 5 || TP<br/>TPHD || Wii<br/>Wii U || 100%<br/>? | ||
|- | |- | ||
| 17 || PH || DS || 100% | | 17 || PH || DS || 100% |